poniedziałek, 24 września 2012

Studio fitness "Vacu Fit" w Katowicach

Drogie czytelniczki mamy nadzieje, że i tym razem wybaczycie nam tą długą nieobecność. Pomimo to chcemy abyście wiedziały, że cały czas starałyśmy się śledzić Wasze blogi oraz czytać komentarze, które tak chętnie zostawiałyście pod naszymi postami. Wyrażając w nich swoją aprobatę, niecierpliwość oraz zapytania typu: "gdzie Wy się podziałyście?", "Co się z Wami dzieje?", a także "Czekamy na nowe posty dziewczyny !". Nie sądziłyśmy, że w grupie naszych obserwatorów mamy tak wierne czytelniczki. Zatem specjalnie dla Was ja-Invicta piszę do Was już dziś !!! Chcąc przedstawić Wam niesamowitą możliwość zgubienia kilku, a nawet kilkunastu kilogramów w zadziwiająco szybki i typowo kobiecy sposób! Opierając się na własnych doświadczeniach oraz kilku innych kobiet, które miałam zaszczyt poznać. Ponieważ pracując w studiu Vacu Fit w Katowicach mam możliwość zaprezentować Wam "od kuchni" pracę trzech urządzeń: Vacu Fit, Rollen Fit, Platforma Wibracyjna. 

Zatem drogie Panie, do Was należy wybór, które z przedstawionych urządzeń opisać Wam jako pierwsze w jutrzejszej notce !!! Darmowe kosmetyki do zgarnięcia po zarejestrowaniu się na 
http://shinybox.pl/?ref=e0d65ec

Chciałybyście poddać nas jakiemuś wyzwaniu, lub jesteście ciekawe jak wykonać "coś" krok po kroku?! Czekamy na Wasze propozycje w komentarzach. Lecz pamiętajcie, że jesteśmy samoukami, więc nie stawiajcie nam zbyt wysokiej poprzeczki.